warunki technicznePrzekaz online z budek lęgowych jerzyków w Szczecinie realizowany jest strumieniowo na platformie Flash Live Video (FLV) .
Transmisja strumieniowa online oznacza, że każdy zainteresowany może oglądać przekaz w czasie rzeczywistym "na żywo", bez konieczności ściągania całego pliku multimedialnego na dysk swojego komputera.

Użyte do realizacji transmisji rozwiązania techniczne i technologiczne umożliwiają odbiór obrazu, w którym szybkość transmisji
jest automatycznie dopasowywana do przepustowości łącza odbiorcy.

Po wejściu do zakładki "transmisja" nastąpi automatyczne załadowanie odtwarzaczy multimedialnych, wynegocjowanie warunków połączenia z serwerami dystrybucji multimediów i odtwarzanie przekazu online po wciśnięciu przycisków play.Kontakt organizacyjny:

Fundacja "Ratujmy Ptaki"
71-245 Szczecin , Ul. Szafera 196/18
tel./ fax 091 439 39 59
www.ratujmyptaki.org
e-mail: info(at)ratujmyptaki.org
W przypadku braku na stronie "transmisja" odtwarzaczy multimedialnych lub braku w nich emisji obrazu - prosimy skorzystać z informacji zawartych w pomocy technicznej.

Z uwagi na to, iż przekaz online z budek lęgowych jerzyków w Szczecinie realizowany jest w dwóch równoległych strumieniach zawierających obraz z czterech budek oraz z wlotu do budek, sugerujemy niewłączanie w czasie jego odbioru innych transmisji strumieniowych.

Życzymy miłych wrażeń w trakcie oglądania transmisji strumieniowej online z budek lęgowych jerzyka w Szczecinie.
Kontakt techniczny:

Grupa iTTv
20-850 Lublin, Ul. Radzyńska 10/70
tel. +48(081) 741 23 22
mob.+48(0)602 344 528
www.ittv.pl
e-mail:ittv(at)ittv.lublin.pl

Partnerzy transmisji